healthy and agreement

הצהרת בריאות טרם רכישת מכשיר ipl - Kenlyx.com

בעת הרכישה, אני מאשר/ת בזאת כי:
- בריאותי תקינה באופן כללי ולא ידוע לי על כל מחלות רקע מיוחדות, אשר בגינם אמור/ה אני להימנע מטיפול במכשיר המבוסס על טכנולוגייה של אנרגיית אור IPL.
- אינני סובל/ת ממחתת עור כרונית או כל מחלה שיש עמה התווית נגד לטיפול במכשיר מבוסס טכנולוגיית אור, הפירוט המלא ניתן למצוא בהוראות הבטיחות- לחצו כאן למעבר
- אינני נוטל/ת תרופות או תוספי מזון הנחשבים פוטו טוקסיים או פוטו סנסיטיביים כגון אנטיביוטיקה, סטרואידים, נוגדי קרישה, רואקוטן, הידרוקינון וכו'
- הנני מצהיר כי טרם התחלת הטיפולים ובמהלך כל הטיפולים כי אין אני בהריון, במידה ואהיה בהריון אפסיק את הטיפולים באופ מיידי.
- אינני סובל/ת מהרפס פעיל או נשא/ית של נגיף הרפס (מומלץ לפני הטיפול ובהתאם לאזור המיועד לטיפול לקחת טיפול מונע, בהנחיית רופא מטפל בלבד!)
- הנני מצהיר/ה כי מצבי הבריאותי תקין, וכי בדעה צלולה ובהסכמה רכשתי את המכשיר IPL שלכם שפרטיו מפורטים בנספח ההוראות שנשלח אליכם במייל, בנוסף אני יודע/ת כי אין לי כל מניעה בריאותית לטיפול מסוג זה ובכך לא תהיה לי כל טענה ו/או קובלנה משפטית בהקשר בריאותי לטיפול במכשיר זה.

הסכמה לקבלת טיפול בטכנולוגיה של אנרגיית אור IPL - Kenlyx
המכשיר Kenlyx IPL:
1. אני מצהיר/ה ומאשר/ת כי הבנתי את מהות הטיפול במכשיר קרן אור וסיכויי הצלחתו.
2. ברור ומובן לי כי סיכויי ההצלחה בטיפול תלויים במידה רבה גם בנתונים בילוגיים קלינים אשר אינם קשורים בהכרח ביכולות המכשיר בו אני מטופל/ת. ידוע לי כי אחוזי ההצלחה המקובלים בעולם למכשיר מסוג זה עומדים על כ-80% לערך וכי תמיד ישנה אפשרות של השתייכות לאחוז נמוך יותר של הצלחה.
3. אני מביע/ה הסכמתי ורצוני לטיפול בחלקי הגוף השונים לאחר הבנתי את השלכות הטיפול והסיכונים הכרוכים בו.
4. מובן לי כי עליי לעבור סדרה של טיפולים וכי אין ביכולתו של טיפול בודד במכשיר להשיג תוצאה מוחלטת, כמו כן הובהר לי כי במקרים מסויימים לא ניתן להגיע לתוצאה כלל - מסיבות שאינן תלויות במכשיר.
5. ברור לי כי מספר הטיפולים הנדרש אינו ידוע מראש וכי ייתכן ואצטרך לעבור מספר טיפולים נוסף על אלו שתוכננו (סדרת טיפולים של 12 שבועות), וזאת מסיבות שונות הקשורות לנותניו הפיסיולוגיים של כל מטופל, כגון מבנה רקמות ועוד.
6. ידוע לי כי אין דין מטופל אחד כמשנהו ולכל מטופל הקצב והתדירות הנדרשת לו לשם הטיפול.
7. במקרה של הסרת שיער, מובן לי כי אין מדובר בהסרת שיער לצמיתות, הגדרה המנוגדת לחוק, אלא בדילול והפחתה של כמות השיער לטווח ארוך.
8. ידוע לי כי חשיפה לשמש ושיזוף אינם מומלצים בתקופת סדרת הטיפולים, יש להקפיד להגן על אזור שהתחיל לעבור טיפולים עם מקדם הגנה של לפחות 30SPF, חידוש שכבת המקדם כל שעתיים בממוצע. במידה והאזור המיועד לטיפול שזוף, יש להמתין כ-14 יום טרם התחלת הטיפולים. טיפול בעור שזוף טרי יוביל לתופעות לוואי כגון: כוויות קלות/בינוניות, היפר-פיגמנטציה.
9. ידוע לי כי אין לקבל טיפול ישירות על קעקוע או אזור עם איפור קבוע, שומה ו/או כתם לידה. יש לכסות את האזור טרם תחילת הטיפול.
10. ידוע לי כי לא מומלץ לקבל טיפול באזורים אחרי הזרקות של חומרים כגון: חומצה היאלרונית, בוטוקס וכו', יש להמתין כ-6 שבועות מיום ההזרקה, אזור בו הוזרק סיליקון - אסור לטפל בו לתמיד.
11. אין למרוח חומר כלשהו בעת הטיפול או לפניו.
12. מובן לי כי אין להסתכל על ההבזקים שיוצאים מהמכשיר ועליי להסיט את המבט שכן הבזקים אלו יכולים לפגוע בעיניים.
13. מובן לי כי על מנת לשמור על התוצאה ייתכן ואצטרך להסתייע בטיפולי תחזוקה לאחר סדרת הטיפולים כל 2-3 חודשים.
14. ברור לי כי טיפולים מסוג זה עלולים לגרום לתופעות שונות של כוויה קלה וצריבת רקמות העור. במרבית המקרים תופעות אלו חולפות ואינן משאירות סימן לאורך זמן. כחלק מהתהליך הטיפול ישנה היווצרות של גלדים ו/או קילוף העור. במקרים נדירים עלולה להיווצר שלפוחית - אין לגעת או לפוצץ אותה. היפר/היפו פיגמנטציה  - תופעה שחולפת לגמרי עד שנה מסיום הטיפול ב-99% מהמקרים. לפיכך אין ולא תהיה לי כל תביעה או תלונה לסוג כזה של תופעות לוואי שהן לעיתים חלק מהטיפול.
15. ידוע לי כי קיים סיכוי של 5% לצמיחת שיער פרדוקסלית "היפרטכוזיס" (צמיחת יתר) אצל נשים - באזור הפנים והצוואר ולעיתים גם תיתכן במקומות אחרים בגוף, אצל גברים - דגש על גב עליון וכתפיים וכמו כן במקומות אחרים בגוף.
16. ידוע לי כי במקרים בהם קיים היפרטרכוזיס (שיעור יתר) קיצוני יש לקבל ייעוץ רפואי ע"י רופא העור טרם הטיפול ולעיתים גם צורך בשילוב תרופתי על פי הוראות הרופא המטפל.
*מבלי לפגוע בזכויות