שאלות ותשובות

שאלות נפוצות - Kenlyx

שלום! ברוך הבא למדור השאלות הנפוצות שלנו. אנו מקווים שתמצא/י בעמוד השאלות הנפוצות תשובות מועילות, אולם אם אינך מוצא/ת את התשובות לשאלותיך המפורטות להלן, אל תהסס/י לשלוח לנו מייל - info@kenlyx.com 

- שאלות ותשובות נפוצות על שיטת ה-IPL ועל מכשיר הסרת השיער בלייזר -

שיטת ה-IPL היא שיטה חדשנית לטיפול בעור באמצעות פולסים עוצמתיים של אור. בין היתר שיטה זו משמשת להסרת שיער לצמיתות.

נערכו מחקרים קליניים רבים המדגימים את הבטיחות והיעילות של שיטת ה-IPL להסרת שיער בלייזר. בשל עובדה זו - שיטת ה-IPL הפכה לאופציה פופולרית ביותר להסרת שיער בטוחה ויעילה בבית ובמרפאות.

בקיצור, הסרת שיער ב-IPL היא טיפול בטוח מאוד ואם משתמשים במכשיר לפי הוראות השימוש, המכשיר לא יהווה שום סיכון למשתמש! המכשיר מאושר על ידי CE,FCC ו-RoHS לשימוש בטוח.

המכשיר שלנו מבטיח גם כי כל אורכי הגל (ההבזקים שיוצאים) מסוננים ע"י חסימת אורכי גל מתחת ל-470 ננומטר מספקטרום ה-IPL כך שהעוצמה תתאים לסטנדרט בקרב מרבית מערכות ה-IPL (דרישת מכון התקנים). הדבר נעשה כדי למנוע מהאור לגרום נזק לשכבה החיצונית של האור, זה אומר שהמכשיר לעולם לא יגרום לסיבוכים ארוכי טווח הנגרמים על ידי חשיפה ל-UV, כגון סרטן העור, הזדקנות וכו'

באופן כללי, אנו ממליצים כי טיפול להסרת שיער באמצעות שיטת IPL צריך להיעשות רק לאדם בגיל 16 ומעלה מכיוון שהשיער נמצא "במצב בוגר".

כל אדם מתחת לגיל 18 צריך לפנות להסכמת ההורים ולחוות דעת מומחה (רופא עור) לפני שימוש במכשיר ה-IPL שלנו.

לפני שנתחיל:
• חשוב מאוד לגלח כל שיער גלוי לפני השימוש!
• ודאו כי העור שלכם נקי ויבש לחלוטין (אין להשתמש בשום ג'ל או קרמים יחד עם השימוש במכשיר)

הוראות:
1. חברו את המכשיר ולחצו על הכפתור הירוק כדי להפעיל אותו.
2. ברגע שבחרתם את העוצמה הרצויה, הניחו את ראש המכשיר על האזור בו אתם מעוניינים לבצע את הטיפול.
3. בטיפול הראשון, יש לוודא כי עוצמת המכשיר מוגדרת על עוצמה מס' 1 (הנמוכה ביותר)
לקבלת התוצאות הטובות ביותר, עליכם להשתמש במכשיר בעוצמה הגבוהה ביותר האפשרית שאינה כואבת לכם. אנו ממליצים להגביר את העוצמה בהדרגה לאחר כל מפגש אם החוויה לא כואבת.
4. לפני השימוש יש לוודא כי חלון ההבזק (ממנו יוצאים ההבזקים) שטוח לחלוטין על העור. האור הורוד יתחיל להבהב לאחר שתניחו את חלון ההבזק על האור, הדבר מציין כי המכשיר מוכן לשימוש.
5. באזורים עשקניים אנו ממליצים לבצע טיפול באותו האזור עד פעמיים בשבוע ולנסות בעוצמה גבוהה יותר.
6. לחצו על הכפתור הירוק לחיצה ממושכת על מנת לכבות את המכשיר. נתקו תמיד את המכשיר מאספקת החשמל בעת סיום השימוש.

על מנת לנקות את המכשיר, נתקו את המכשיר מאספקת החשמל. נגבו את המכשיר עם מטלית נקייה עם ריכוז של 70% אלכוהול. לעולם אל תשתמשו באצטון או בנוזלי ניקוי אחרים מכיוון שהם יפגעו במכשיר. לאחר מכן השתמשו בנייר לייבוש המכשיר.

לעולם אל תטבלו את המכשיר במים.

שיטת ה-IPL פועלת באמצעות הבזקי אור באורכי גל ובעוצמות משתנות. הבזק האור שולח גל עוצמתי אל שורש השערה וממית אותו על ידי חימום השורש. עוצמות ההבזק ניתנות לשליטה בהתאם לגוון עור הלקוח.

 התשובה היא חד משמעית כן! בוצעו מספר רב של מחקרים קליניים אשר מייצגים את הבטיחות והיעילות של הסרת השיער בשיטה זו. אופצייה זו הפכה לפופולרית בקרב המון קליניקות להסרת שיער בלייזר. המכשיר בנוסף בעל תקני בטיחות בינלאומיים.

הסרת השיער הזו מורגשת לעיתים בעוצמה גבוהה כמעין "דגדוג" קטן בעור. בנוסף יש המרגישים חמימות על הגוף באזור בו המכשיר נוגע. ב-98% מהמקרים לא תחוו כאב כלשהו.

על אף שניתן לכוונן את המכשיר לעוצמות עור שונות המאפשרים שימוש למספר גווני עורM עדיין ישנם אנשים שטיפול זה אינו מתאים עבורם. בנוסף, הסרת שיער בשיטה זו יעילה פחות לשיער בהיר מאוד, דק ופלומתי, כלומר ייתכן ויהיה צורך בהשלמת הטיפול באמצעות טכנולוגיות אחרות בעולם הסרת השיער.

שיטה זו עובדת ומתאימה לכל סוגי העור חוץ מהגוונים הכהים ביותר. אנא הסתמכו על הצג שנמצא בשאלה זו כדי לדעת האם המכשיר מתאים לצבע עורכם.

color chart


- הסבר & אופן השימוש -

 

אנו ממליצים להשתמש במכשיר פעם בשבוע במשך 12 השבועות הראשונים. ניתן גם להשתמש בו פעמיים בשבוע לקבלת תוצאות מהירות יותר. לאחר תקופה זו (12 שבועות) השתמשו במכשיר פעם בחודש למשך 3 חודשים או עד שאתם מרוצים מהתוצאה.
אין צורך לטפל באזור יותר מפעם בשבוע וזאת מכיוון ששיטת ה-IPL היא היעילה ביותר בשלב צמיחת השיער, לכן כמה שיערות עשויות להיות רדומות במהלך הטיפול, לכן מומלץ לעשות 12 שבועות רצופים של טיפול.
אם אתם מתקשים לראות תוצאות, נסו בעוצמה גבוהה יותר ובצעו 2 טיפולים בשבוע (לעולם לא יותר!) עשו זאת עד שתראו תוצאות, ואז תוכלו לחזור לתדירות של פעם בשבוע.

 

 רוב הלקוחות שלנו מתחילים לשים לב להפחתה בכמות השיער אחרי רק 3-4 שבועות בשימוש של פעם בשבוע, עם תוצאות מלאות אחרי 12 שבועות. אך תוצאות יכולות להשתנות מבן אדם לאדם

כן, אנחנו ממליצים לגלח את האזורים הרצויים בין הטיפולים ולפני השימוש במכשיר.
הגילוח מוריד את השיער לאורך המתאים ובכך מסיר את האופצייה לכוויות במהלך הטיפול, בנוסף מאפשר לשורש השיער להיות ממוקד בפעילות.
אין להסיר שיער במהלך 12 השבועות של הטיפולים באמצעות פינצטה או שעוו

אנו ממליצים להתחיל העוצמה הנמוכה ביותר ולעלות כל פעם, אם אתם מריגים אי נוחות או נשאר סימנים הנשארים יותר מכמה שעות זה אומר שהעוצמה גבוהה מידי בשבילכם ועוצמה אחת מתחת אמורה להתאים לכם


- פרטים על המכשיר - 

למכשיר שלנו יש 500,000 לחיצות אור ( פלאשים) אשר יחזיקו יותר מ 10 שנים בתנאי שישתמשו כמו שצריך

המכשירים שלנו הם בעלי תופקה אנרגטית של 15J-4.9J/cm2 וארוכי גל בין 470NM-1100NM, מה שאומר שהמכשיר שלנו אידיאלי להסרת שיער לטווח ארוך וקבוע, אך גם בטוח מספיק לשימוש ביתי.

המכשיר שלנו מגיע עם שנאי אירופאי (תומך שקע ישראלי) בעוצמה של 12DC - 220V

התשובה היא לא! אין צורך בשום תשלום נוסף כלשהו, התשלום על המכשיר הוא חד פעמי.


- טיפים לבטיחות -

• מחלת עור או הפרעת עור ידועה
• רגישות לאור
• ווסת, הריון או הנקה
• גוון עור כהה במיוחד או שזוף מהשמש (אנא עיינו בתרשים גווני העור שלנו)
• גלד או פצע מתרפא, סרטן או המנגיומה
• כל אזור אסתטי מלאותי, תותב או פלסטי (סילקון וכו')
• fuscescens nevus

כרגע, אין אף הוכחה שמציגה כי שימוש במכשיר מביא להשפעה שלילית על ההריון או על הנקת הילד/ה. אך עם זאת, אין אנו ממליצים להשתמש במכשיר בתקופות אלו. כל שימוש במכשיר בתקופות אלו יהיו על אחריות הלקוחה בלבד.

לא, זה לא הכרחי לחבוש משקפי מגן בעת השימוש במכשיר שלנו. המכשיר פועל לפי סנסור ונדלק רק כשהוא מכוסה לגמרי על ידי העור. עם זאת אין להסתכל בקינון ישיר לתוך הבזק האור היוצא מהמכשיר.

אנו ממליצים להמתין שבועיים לפני השימוש במכשיר אם השתזפת לאחרונה. כמו כן, עליכם להמתין 48 שעות לפני שאתם משתזפים לאחר טיפול במכשיר הלייזר. הסיבה לכך היא שהעור עשוי להיות רגיש יותר לכוויות ישירות מהשמש לאחר הטיפול ב-IPL. כל סוג של שיזוף מלאכותי (בין אם שיזוף בהתזה או במכון שיזוף) לא אמור להיות על העור בזמן השימוש במכשיר.

• אם אתם מתחילים להרגיש כאב או אי נוחות, הורידו שלב בעוצמת המכשיר או הפסיקו להשתמש בו. 
• במידה והמאוורר במכשיר לא עובד - יש לפנות אלינו בכתובת: support@kenlyx.com

- אפשרויות נוספות להתנסות כואבת במכשיר ה-Kenlyx IPL להסרת שיער:
• לאחרונה נחשפת לשמש, אנו ממליצים להישאר מחוץ לחשיפת השמש למשך שבועיים לפני השימוש במכשיר.

• גוון העור שלך כהה יותר מהגוונים המומלצים, אנא בדוק את טבלת גוון העור באתר האינטרנט שלנו או במדריך למשתמש שקיבלת עם המכשיר.

• אתה משתמש בו ברמת עוצמה גבוהה מדיי לעור שלך. אנו ממליצים תמיד להתחיל בעוצמה של רמה 1 כדי לראות כיצד עורך מגיב, אם לא היו לך תגובות שליליות או אי נוחות, תוכל להגדיל את הרמה בהדרגה לאחר כל שבוע. אם אתה מרגיש אי נוחות, חזור לעוצמה נמוכה יותר.

• לא התגלחת לפני השימוש במכשיר שלנו. אנו ממליצים תמיד להתגלח תחילה מכיוון שמכשיר ה-IPL עלול לשרוף שערות ארוכות, היעילות תפגע ומכשיר ה-Kenlyx IPL לא יוכל להתמקד בשורש השיער.

• אתה לוחץ חזק על עורך וגורם לעור שלך להיות במגע ישיר עם הנורה.

• אתה לא מרים את המכשיר אחרי כל הבזק, פעולה זו עלולה להזיק למכשיר ולעצמך, אנו ממליצים להרים את המכשיר מעט לאחר כל הבזק כדי לאפשר קירור של נורת הקוורץ.

• אתה משתמש במכשיר באותה נקודה מספר פעמים בכל הפעלה. אנו ממליצים לעבור פעם אחת על כל נקודה ואז לעבור למקום חדש, אחרת אתה עלול לפגוע בעור ובמכשיר.

• מרחת ג'ל קירור, קרם או כל סוג אחר המומלץ לפני טיפול בקליניקות. אנו לא ממליצים להשתמש בקרם או במשחה לפני הטיפול, המכשיר שלנו נועד לטיפול ללא צורך במשחות או קרמים להרגעה.

אין להשתמש במכשיר מעל קעקועים! ניתן להשתמש מסביב ללא בעיה.
כל שימוש במכשיר על קעקוע יהיה באחריות הלקוח/ה בלבד.

להלן מספר גורמים המבדילים אותנו משאר מכשירי ה-IPL שנראים "אותו הדבר"
• הגורם הראשון והחשוב ביותר הוא שהמכשיר שלנו מאושר בתקני בטיחות בינלאומיים FCC, CE & RoHS לשימוש בטוח. כל הרכיבים נבדקו על בטיחות וביצועים. הדבר חשוב למכשיר כל כך מתוחכם. הפנימיות חשובה הרבה יותר מנראות ואסתטיקת המכשיר.

הצוות שלנו מצויד היטב בכל הידע הדרוש כדי לעזור לכם להשיג את התוצאות הטובות ביותר! שביעות רצון הלקוחות היא העדיפות העיקרית שלנו. האושר שלך - הוא המטרה שלנו. 
לא נשאיר אותך "באבק" לאחר הרכישה כמו כמה ממותגים אחרים שלהם - יש שירות לקוחות במייל בלבד, והם עושים טובה שהם בכלל עונים. 

שירות לקוחות 24/7 בווטסאפ שלנו! לקוחות יוכלו להעיד כי מוקד שירות הלקוחות שלנו תומך מהרגע הראשון ועד הרגע האחרון, גם לאחר שעות הפעילות שלנו.

בנוסף, פיתחנו 2 מצבים נוספים בשם Glide Mode ו- Auto Mode. אלה נוצרו כדי להפוך את כל ההליך לטיפול פשוט עוד יותר. מצב אוטומטי למשל מאפשר לך לבצע טיפול בכל הגוף תוך 30 דקות, איך זה קורה? כל פעם שתניחי את המכשיר על עורך - יצא הבזק אוטומטי! הקפדנו להפוך את המכשיר שלנו לקל לשימוש, הבטוח ביותר והנוח ביותר להסרת שיער לטווח הארוך.